KONST / Litografier / Färglitografi 13138589
nr 1313 8589
Zamy Steynovitz
(1951-2000), Israel
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/275. Motivet: 18x14cm
Zamy Steynovitz, israelisk bildkonstnär född 1951, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:36:26
100 kr
150 kr
200 kr
Zamy Steynovitz
Läs mer om Zamy Steynovitz